„Bajorų kalvos“ – geriausias NT EKO projektas

„Bajorų kalvų“ gyvenvietėje esantis pirmasis ir vienintelis Lietuvoje A energinės klasės daugiabutis buvo įvertintas ne tik gyventojų, bet ir konkurso„Žalias miestas – Geriausias NT EKO projektas“ ekspertų. Kovo 28 dieną „Bajorų kalvų“ projektui buvo įteikta geriausio NT EKO projekto nominacija.

Konkurse „Žalias miestas – Geriausias NT EKO projektas“ buvo vertinami ekologiški ir darnios plėtros kriterijus atitinkantys nekilnojamo turto projektai Lietuvoje.

Š.m. vasario mėnesį konkurso vertinimo ekspertai lankėsi „Bajorų kalvų“ gyvenvietėje. Ekspertai teigiamai įvertino „Bajorų kalvose“ pastatytą pirmąjį A klasės daugiabutį, kuris išsiskiria aukštu energiniu efektyvumu bei inovatyviais sprendimais. Keturių aukštų namas ne tik yra vienas šilčiausių Lietuvoje, bet ir apsuptas išsaugotų ilgaamžių medžių, kurie suteikia dar daugiau jaukumo ir komforto gyvenantiems.

Projekto „Bajorų kalvos“ plėtotojai teigia, kad Geriausio NT EKO projekto apdovanojimas yra didelė paskata ir toliau statyti aukščiausius energinius reikalavimus atitinkančius daugiabučius. Tad jau šių metų gegužės mėn. „Bajorų kalvų“ gyvenvietėje bus pradėti statyti dar du A energinės klasės daugiabučiai. Juose klientams bus pasiūlyta apie 100 įvairaus planavimo 1- 4 kamb. butų.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.