Augalų sodinimo šventė „Bajorų kalvose“

Gegužės 17 dieną gausus „Bajorų kalvų“ V-ojo etapo gyventojų ir AB „Hanner“ darbuotojų būrys susirinko į augalų sodinimo šventę. Kiekvienais metais organizuojamos šventės metu „Bajorų kalvų“ naujakuriai kartu su AB „Hanner“ kolektyvu sodina žydinčius augalus, o tuo pačiu atšvenčiamas simbolinis gyvenvietės perdavimas naujiesiems gyventojams.

Šiais metais „Bajorų kalvų“ V-ojo etapo gyvenvietės vidinį kiemą papuošė beveik 70 žydinčių augalų – jazminai, rododendrai, alyvos, lanksvos, forzitijos, kiemo viduryje akis jau džiugina žydinti dekoratyvinė vyšnia.

Prie kiekvieno pasodinto augalo buvo prisegama kortelė su augalo pavadinimu ir jį pasodinusio gyventojo vardu. Taigi nuo šiol kiekvienas naujakurys turės po savo vardinį augalą, kuris vasarą džiugins savo spalvingais žiedais.

Šventės metu buvo pasirūpinta naujais namais paukšteliams – gyvenvietės vidiniame kieme augančių ilgamečių medžių kamienus papuošė inkilai.

Šventę vainikavo gyvenvietės vidiniame kieme esančio fontano paleidimas.

Po augalų sodinimo „Bajorų kalvų“ gyventojai buvo kviečiami atsigaivinti gėrimais bei pasivaišinti užkandžiais, susipažinti ir pabendrauti.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.