„Alter Domus“ atidarė biurą „Business Stadium North“ verslo centre

Viena didžiausių pasaulyje privačių finansinių paslaugų įmonių „Alter Domus“ atidarė savo biurą Vilniuje, Hanner verslo centre „Business Stadium North“.

„Alter Domus“ išsinuomojo dalį aštunto verslo centro aukšto, iš kurio atsiveria Gedimino pilies ir Neries upės vaizdai ir visą septintą aukštą. Bendras biuro plotas viršys 3000 kv. m.

Naujasis „Business Stadium North“ esantis „Alter Domus“ biuras įrengtas pagal šiuolaikiškiausius reikalavimus – jis yra funkcionalus ir tuo pačiu metu jaukus. Biure derinamos atviros bei uždaros darbo ir susitikimų erdvės, darbuotojams suteikiami reguliuojamo aukščio stalai, dvigubi monitoriai ir ergonomiškos kėdės.

Šiuo metu įmonė Lietuvoje turi 70 darbuotojų. Planuojama, kad artimiausiu metu darbuotojų skaičius naujajame Vilniaus biure augs. Augant darbuotojų skaičiui, bus prijungtas ir 7-as aukštas, o tuomet bus įkurtos žaidimų, sporto treniruočių ir papildomos poilsio zonos.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.