AB „Hanner“ Lietuvoje planuoja investuoti 20 mln. litų

AB „Hanner” 2012 m. iš viso pardavė 212 butų ir gavo 76,1 mln. litų pajamų. Beveik trečdalį šių pajamų (21,2 mln.) sudarė gyvenamojo ploto pardavimas Lietuvoje. „Hanner” praėjusiais metais užbaigė keletą svarbių projektų, tarp kurių – logistikos sandėlių komplekso pirmojo etapo statybos Sankt Peterburge. Dėl mažesnės nei 2011 m. įmonės parduodamo ploto pasiūlos bendrovės pajamos sumažėjo 21 proc. Šiais metais „Hanner” į gyvenamųjų patalpų projektus planuoja investuoti apie 60 mln. litų, iš jų 20 mln. – Lietuvoje.

Praėjusiais metais „Hanner” taip pat pristatė pirmąjį Lietuvoje A klasės energinio naudingumo sertifikatą turintį daugiabutį „Bajorų kalvose” ir jau pardavė 60 proc. jo butų. Šios gyvenvietės penktojo etapo statybos daugiabučiuose, kurie pastatyti ir pradėti eksploatuoti 2012 m., parduota daugiau kaip 50 proc. butų.

„Praėjusių metų veiklos prioritetai buvo susiję su svarbių projektų Lietuvoje ir užsienyje užbaigimu bei investicijomis į inovatyvias technologijas gyvenamoje statyboje. Mažesnė parduodamo ploto pasiūla lėmė sumažėjusias bendrovės pajamas, tačiau 2013 m. planuojame pradėti naujų projektų, siekdami rinkai pasiūlyti daugiau aukščiausios A klasės energinio naudingumo butų”, – sako AB „Hanner” vadovas Arvydas Avulis.

2013 m. „Hanner” investuos į gyvenamųjų namų projektus Rytų Europoje – Vilniuje, Rygoje, Bukarešte ir Odesoje. „Šiais metais taip pat pradėsime „Bajorų kalvų” šeštojo etapo statybas. Pardavimų rezultatai šioje gyvenvietėje patvirtina modernių ir aukšto energinio efektyvumo gyvenamųjų patalpų poreikį rinkoje”, – teigia A. Avulis.

2013 m. bendrovė taip pat planuoja ir negyvenamųjų objektų plėtrą Lietuvoje bei užsienyje.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.