Nauji butai Vilniuje

Apsilankykite projektuose GYVAI – registruokitės į Atvirų durų dienas ČIA

Parduodami butai/patalpos


Bendraukime

Julija Vasilčenko
Julija Vasilčenko
Butų pardavimo vadybininkė
+370 661 31924
Michail Rešetov
Michail Rešetov
Butų pardavimų vadybininkas
+370 688 45021
Jovita Laužikienė
Jovita Laužikienė
Butų pardavimo ekspertė
+370 617 63 039
Edita Barkauskienė
Edita Barkauskienė
Butų pardavimo ekspertė
+370 619 82 357
Agnė Jovaišaitė
Agnė Jovaišaitė
Butų pardavimo ekspertė
+370 618 41 663

Ieškote naujos statybos buto sau ar investicijai? Tuomet kviečiame susipažinti su „Hanner“ vystomais naujos statybos butų projektais Vilniuje. Kodėl verta rinktis naujos statybos butą iš „Hanner“?

RINKOS LYDERIS. „Hanner“ turi 28-erių metų patirtį vystant daugiabučių namų projektus ir jau eilę metų yra rinkos lyderis. Ypatingą dėmesį skiriame naujos statybos projektams, naujų butų kokybei, inžineriniams sprendimams, naujausioms technologijoms ir aukštiems statybos standartams.

LANKSČIOS ĮSIGIJIMO SĄLYGOS. Suteikiame galimybę įsigyti naują butą su 5 000 EUR pradiniu įnašu. Sumokėkite pirmąją 5 000 EUR įmoką, o likusią avanso dalį išskaidysime iki buto statybų pabaigos. Joks pabrangimo mokestis pradinio įnašo išskaidymui nėra taikomas.

RENT2BUY. Pasinaudokite išskirtiniu „Hanner“ pasiūlymu ir įsigykite naują butą Vilniuje net jei neturite sukaupę pradinio įnašo. Siūlome išsirinkti norimą būstą, o pradinį įnašą, reikalingą banko finansavimui gauti, galėsite sukaupti mokėdami fiksuotas mėnesines nuomos įmokas ir jau gyvendami savo išsirinktame naujame bute.

PILNA APDAILA. Taupydami klientų laiką, siūlome Jums pasirinkti pilnos apdailos tipą ir komfortiškai gyventi jau iškart įsikėlus į savo naujai įrengtus namus. Esame sukūrę du pilnos apdailos įrengimo tipus – STANDART ir PREMIUM. Kiekvienas įrengimo tipas parengtas atidžiai derinant mūsų dizainerių žinias su specialiais tiekėjų pasiūlymais, todėl galime pasiūlyti bene geriausią kainą už pilną apdailą.

Susidomėjote? Tuomet susisiekite su mumis. Mūsų pardavimo ekspertai pasirengę atsakyti į visus Jus dominančius klausimus ir padėti išsirinkti naują butą Vilniuje.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.