Pradedamas „Žvėryno namų“ II-asis statybų etapas

AB „Hanner“ gavo statybų leidimą „Žvėryno namų“ II-ojoetapo statyboms

Šio etapo metu bus statomi trys (Nr. 3, Nr. 4 ir Nr. 5) šešių aukštų energiškai efektyvūs namai – iš viso 150 funkcionalaus planavimo 1-4 kambarių butų. Naujakuriai būstuose apsigyvens jau kitų metų rudenį, o patikusį būstą gali rezervuoti jau dabar. Butų plotas vyruoja nuo 33 kv. m. iki 79 kv. m.

Išlaikant bendrą vystomos gyvenvietės stilių, namai yra vingio formos, primenančios Neries upės vingį. Fasadą dengiančios natūralaus klinkerio plytelės kartu su dažyto tinko sienomis bei natūralaus medžio grindimis balkonuose sukurs ekologiškus, šiltus ir jaukius namus.

Vidiniame kieme bus išsaugoti ilgaamžiai medžiai, įrengti suoliukai, pasivaikščiojimo takai, vaikų žaidimų aikštelės. Šiltuoju metų laiku akis džiugins žydintys gėlynai ir fontanas.

Įgyvendindami projektą atsižvelgėme į klientų poreikius, todėl po gyvenviete numatėme požeminį parkavimą, o po namais – sandėliukus.

Daugiau informacijos, visų butų planus ir kainas galite rasti internetinėje svetainėje: www.zverynonamai.lt

Detalesnės informacijos apie rezervacijos sąlygas galima kreiptis į pardavimų skyrių:

Aurimas Satkūnas
Tel. (8-5) 248 7266
Mob. +370 618 04885
El.p. aurimas@hanner.lt

Rasa Lingaitytė
Tel. +370 5 248 7274
Mob. +370 695 62350
El.p. rasa@hanner.lt

 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.