Socialinė atsakomybė

Viena didžiausių Baltijos šalių nekilnojamojo turto vystymo kompanijų Hanner vadovaujasi etiško, sąžiningo verslo principais ir juos realizuoja formuodama socialiai atsakingą veiklos strategiją.

Mes suprantame, kaip reikšmingai tiesiogiai, per santykius su darbuotojais, pirkėjais ir tiekėjais, ir netiesiogiai per sukurtą urbanistinę ir architektūrinę erdvę įtakojame aplinką, visuomenę ir žmonių gyvenimo kokybę. Todėl Hanner, kaip esamas ar būsimas darbdavys, paslaugų ar prekių tiekėjas siekia būti socialiai atsakingas, tausoti žmogų ir gamtos išteklius priimant visus verslo sprendimus.

Skatiname ir savo projektuose naudojame pažangias technologijas, diegiame tvarius sprendimus, užtikrinančius racionalų išteklių panaudojimą. Kiekvienam naujam darbuotojui skiriame ypatingą dėmesį, sukuriame sąlygas profesiniam tobulėjimui ir kompetencijų ugdymui. Užsiimame visuomenės švietimu pastatų tvarumo klausimais, skatiname bendradarbiavimą tarp valdžios ir verslo institucijų, aktyviai bendradarbiaujame su akademine bendruomene. Netoleruojame korupcijos, vadovaujamės gero verslo principais ir atsakingai žiūrime į visus santykius su verslo partneriais.

Savo požiūrį į tvarią plėtrą įrodome veiksmais:

  • Pirmieji pastatėme A energinio naudingumo daugiabutį namą Lietuvoje (2013m.)
  • Inicijavome Lietuvos Žaliųjų Pastatų tarybos, užsiimančios visuomenės švietimu tvarių pastatų ir aplinkos temomis, kūrimą (2013m.),
  • Pirmieji ir vieninteliai Lietuvoje pastatėme daugiabutį namą su saulės jėgaine ant stogo
  • Nuo 2004 m. esame aktyvūs Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos nariai

Suprantame, kad sėkmingos įmonės turi prisiimti socialinę atsakomybę, dalintis su stokojančias, todėl daugelį metų padedame M. Rostropovičiaus labdaros fondui „Pagalba Lietuvos vaikams“, Kaišiadorių specialiajai mokyklai, ir įvairiems vaikų globos namams. Mūsų teikiama parama Vilniaus miesto operai ir Lietuvos nacionaliniam operos ir baleto teatrui įgalina kūrėjus išlaisvinti fantaziją ir leidžia Lietuvos žiūrovams mėgautis pasaulinio lygio atlikėjais ir renginiais. Bendradarbiaudami su ISM vadybos ir ekonomikos universitetu, remdami VŠĮ „ISM Fondas“ rengiamą „100 talentų programą“, mes investuojame į jaunimą, kuris kurs Lietuvos ateitį.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.